Zabiegi na twarz

Cera trądzikowa

Zabiegi na twarz

Cera trądzikowa powstaje na bazie cery tłustej i charakteryzuje się zgrubiałą warstwą rogową, na której - przez słabe ukrwienie i rozszerzone pory - powstają nacieki zapalne, zaskórniki i grudki. Jej obecność najczęściej jest silnie powiązana z okresem dojrzewania, a dokładniej - z zaburzeniami hormonalnymi. Choć trądzik może występować pod różnymi postaciami, każdy jego rodzaj wymaga szczególnej pielęgnacji. Dlaczego? Bo zaniedbany może spowodować blizny.

W tej kategorii wykonujemy zabiegi:

 • Intensywna Kuracja Retinolowa
  • Intensywny zabieg polecany szczególnie osobom o cienkiej, wiotkiej i luźnej skórze, z widocznymi oznakami starzenia. Nadaje skórze młodszy wygląd, zwiększa jej sprężystość, elastyczność i gęstość, poprawia napięcie. Doskonale niweluje oznaki upływającego czasu oraz zniszczenia posłoneczne, pogrubia naskórek, redukuje zmarszczki, przebarwienia oraz blizny, pojędrnia i wygładza.
   Technologie użyte w zabiegu: jonoforezą ultradźwiękami

 • Regeneracja Skóry Łojotokowej i Trądzikowej
  • Intensywny, niezwykle skuteczny zabieg regenerujący i przeciwstarzeniowy na bazie retinolu i kwasu salicylowego. Doskonały do redukcji opornego trądzika, przebarwień i blizn potrądzikowych, a także dla skóry przełuszczającej z rozszerzonymi porami. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i odtłuszczająco na skórę oraz wysuszająco na wypryski. Zalecana seria minimum 6 zabiegów co 2 tygodnie.
   Technologie użyte w zabiegu: jonoforezą ultradźwiękami

 • Peeling TCA Z Jonoforezą
  • Peeling na bazie kwasu trójchlorooctowego przeznaczony głównie dla skóry łojotokowej z trądzikiem młodzieńczym lub różowatym. Zmniejsza optycznie wielkość porów skóry, redukuje warstwę rogową jednocześnie odblokowując gruczoły łojowe, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

 • Mikrodermabrazja Perfect Sebo Controle (twarz i szyja) z Ultradźwiękami, Ampułką i Maską
  • Doskonała dla tłustej i mieszanej skóry z problemem trądzikowym, rozszerzonymi porami. Zabieg połączony jest z wtłaczaniem odpowiednich substancji aktywnych zawartych w ampułkach przy pomocy ultradźwięków. Usuwa martwe komórki naskórka, likwiduje zanieczyszczenia, zmniejsza rozszerzone pory, reguluje wydzielanie sebum i hamuje rozwój bakterii. Skutecznie przywraca skórze czysty, świeży wygląd, poprawia jej obraz, matuje.