Zabiegi na twarz

Cera sucha

Zabiegi na twarz

Ten typ cery charakteryzuje się jasnym kolorem, małą elastycznością i zwężonymi porami. Często mogą być widoczne na niej przebarwienia (w tym popękane krwinki) oraz miejsca, w których się łuszczy. Cera sucha reaguje zaczerwienieniem na mydło, wodę i warunki atmosferyczne, bowiem ma tendencję do szybkiej utraty wody - a tym samym - szybciej się starzeje.Zabiegi Nawilżające Skórę Twarzy
Nawilżanie skóry jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym i polega przede wszystkim na zapobieganiu utracie wody przez skórę. Zabiegi nawilżające mają, więc za zadanie ochronę i wzmacnianie naturalnej bariery skórnej złożonej z warstwy rogowej naskórka i płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry. Zwiększają również zdolność warstwy rogowej do wiązania wody oraz hamują jej parowanie poprzez tworzenie filmu na powierzchni naskórka

W tej kategorii wykonujemy zabiegi:

  • Hydro Chitosan - Zabieg Nawilżający i Rozświetlający
    • Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery oraz dla skóry dojrzałej z przebarwieniami. Oczyszcza, odświeża i ujednolica cerę pozostawiając ją promienną, zamyka pory. Przywraca funkcję bariery ochronnej naskórka, głęboko nawilża i przywraca elastyczność dając uczucie komfortu. Składniki aktywne wykorzystywane podczas zabiegu sprawiają, że skóra staje się jedwabiście miękka, jędrna, jasna i wypoczęta. Intensywnie nawilżona, odżywiona i odnowiona skóra wygląda młodziej i zdrowiej, a efekt świeżości pozostaje przez długi czas.

  • Zabieg Przywracający Nawilżenie/Zabieg silnie nawilżający dla skóry odwodnionej
    • Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry mającej problem z odwodnieniem. Zabieg ten w pełni odzwierciedla filozofię Ultime Secrets. Na każdym etapie zabiegu produkty dobierane są indywidualnie w zależności od typu i potrzeb skóry. Dla skóry mieszanej przeznaczona jest Revigorating, dla skóry wrażliwej - Oxygen LS/HG. Dla skóry odwodnionej Hydro Chitosan, a dla skóry suchej - Intense Serum +PCM Complex oraz Colagen +PCM Complex. Po usunięciu maski kosmetyczka opracowuje specjalny koktajl ze składników aktywnych, a następnie wprowadza go przy pomocy elektrod. Zabieg intensywnie nawilża górne warstwy naskórka. Wypełnia nawilżającą poduszkę skóry. Poprawia elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki i cienkie linie.

  • Eliksir młodości - zabieg wypełniający z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym.
    • Zabieg silnie regenerujący i nawilżający dla cery suchej oraz dojrzałej, wymagającej odbudowy oraz w przypadku widocznych objawów starzenia się skóry, spadku elastyczności i jędrności. Dzięki zastosowaniu preparatów przeciwzmarszczkowych stymuluje odnowę biologiczną naskórka oraz syntezę kolagenu jak również pomaga w nawilżaniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy w połączeniu z uporządkowanymi nanotechnologicznie cząsteczkami jest transportowany do głębszych warstw skóry, powodując odbudowę zniszczonych struktur, zahamowanie procesów starzenia i wzmocnienie skóry. Skóra jest doskonale nawilżona, gładka i elastyczna.