salon urody kolbuszowa

Salon kosmetyczny Auril

Kosmetyka związana jest z uroda, właściwie dla niej istnieje. I zrobimy wszystko, aby zniwelować mankamenty naszej urody a najpiękniejsze wartości zachować jak najdłużej.

Myśląc, w jaki właśnie sposób postanowiłam zająć się kosmetyką...dziedziną, która pasjonowała mnie od wielu, wielu lat. Mimo upływającego czasu i okresu, gdy przychodziły na świat kolejno moje dzieci i moja uwaga skierowana była wyłącznie na nich, natomiast moje marzenia się nie zmieniły. Kiedy nadszedł ten właściwy moment odważyłam się i zostałam kosmetyczką, później podniosłam kwalifikacje i obroniłam tytuł kosmetologa to dzięki zdobytej wiedzy i pracy nad własnymi umiejętnościami.służę wszystkim, którzy tego potrzebują.

Ofiarowuję Państwu mój czas, wiedzę, zdolności, zaufanie, intymność, komfort, dobrą poradę, uczciwość, wewnętrzny spokój, pozytywną energię i uśmiech. Chciałabym, aby wszyscy odwiedzający mój salon czuli się w nim dobrze.

Pragnę by chwile w nim spędzone były czasem relaksu i odprężenia. Każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego też opracowuję indywidualny program pielęgnacyjny, stuprocentowo odpowiadający specyficznym wymaganiom skóry.

Oferuję najwyższej, jakości kosmetyki znanych na całym świecie niemieckich, włoskich i francuskich firm, które gwarantują doskonałą, jakość składników i mistrzowskie receptury. Pragnę, aby przekonanie, że najwyższa jakość preparatów i usług gwarantowana może być jedynie przez duże ośrodki kosmetyczne zostało zmienione.

Staram się wciąż dokształcać, biorę udział w licznych szkoleniach, podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, wprowadzam różne nowości do oferty gabinetu. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jestem zawsze otwarta na wszelkie propozycje, staram się pomagać jak potrafię w różnych problemach, z jakimi Państwo się do mnie zgłaszacie. Bardzo duże grono stałych klientek, które regularnie odwiedza mój salon, jest dowodem sensowności mojej pracy i wszelkich starań. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali do tej pory i zaufają w przyszłości.

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce eksperta! Kosmetolog mgr Beata Kolis