Zabiegi na twarz

Cera naczyniowa

Zabiegi na twarz

Cechą charakterystyczną skóry naczynkowej jest kruchość i wrażliwość, tak na kosmetyki jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z pękającymi naczyniami krwionośnymi pojawiają się u kobiet w różnym wieku, często występują u alergiczek. Pękanie naczynek może być też związane ze zmianami hormonalnymi lub nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji tego typu skóry jest dobór odpowiednich preparatów.


W tej kategorii wykonujemy zabiegi:

 • Zabieg - Regeneracja Skóry Naczyniowej
  • Zabieg głęboko regenerujący dla skóry naczyniowej i skóry z nerwicami naczyniowymi z użyciem Witaminy C 10% oraz zielonej herbaty. Doskonale nawadnia, rozjaśnia i uspokaja skórę. Obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne oraz wzmacnia ich strukturę. Zmniejsza zaczerwienienia i wpływa na uzyskanie jednolitego kolorytu skóry z efektem rozświetlającym. Nadaje cerze promienny i zdrowy wygląd zapewniając spektakularny efekt upiększający. Zalecana seria minimum 6 zabiegów.

 • Usuwanie przebarwień pigmentacyjnych laserem
  • Zabieg usuwający niegroźne zmiany pigmentacyjne, które mogą być wrodzone lub spowodowane fizycznymi uszkodzeniami, takimi jak poparzenia słoneczne, urazy, podrażnienia, czy światłoterapia oraz naturalnym procesem starzenia. Seria zabiegów w efektywny sposób redukuje przebarwienia, ostudę, plamy po słoneczne i wątrobowe. Bezpośrednio po zabiegu dochodzi do ściemnienia przebarwienia, a następnie złuszczenia, co prowadzi do jego redukcji. Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów oraz bezwzględne unikanie słońca i solarium.
   Technologie użyte w zabiegu: Laseroterapia IPL.

 • Laserowe zamykanie naczynek, likwidacja rumienia
  • Zabieg polecany dla osób cierpiących na zaburzenia pracy naczyń krwionośnych, począwszy od drobnych teleangiektazji nazywanych pajączkami lub popękanymi naczynkami do większych bordowych plamek. Niweluje zmiany obecne od narodzin oraz powstałe wraz z wiekiem pod wpływem środowiska, np. ekspozycji na słońce. Podczas zabiegu naczynka zostają uszkodzone i usunięte przez mechanizm samoobronny ciała. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, średnio 1-4. Niezbędna jest protekcja UV minimum 3-4 tygodnie po ostatnim zabiegu.
   Technologie użyte w zabiegu: Laseroterapia IPL