Fryzjerstwo

Koloryzacja

Fryzjerstwo

Oferujemy naszym Klientom nieograniczone możliwości koloryzacji.
Koloryzacja EMEEBI Perfekt- magia tworzenia koloru przy doskonałym pokryciu siwych włosów

Dzięki bezamoniakowej koloryzacji EMEEBI Perfekt uzyskasz efekt wyrazistych, głębokich, mieniących się kolorów, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Idealna do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdego zabiegu włosy są chronione i pielęgnowane przez system podwójnego wzmocnienia. Selektywny składnik pielęgnujący działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikatowe połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem.

Koloryzacja EMEEBI Perfekt - sztuka opanowania intensywnych czerwieni

Odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy - intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Wszystkie odcienie czerwieni, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wyjątkowo intensywne. Trwałe. Kreatywne.

Koloryzacja EMEEBI Perfekt - odżywcza koloryzacja o konsystencji kremu- żelu - świetliste kolory, trójwymiarowe efekty

Wszystkie możliwości kreacji bazujących na koloryzacji utleniającej w połączeniu z wyjątkowym efektem gry światła i głębi koloru. Nowa technologia odżywczego kremu-żelu: dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, uzyskuje się świeże, delikatne, naturalne kolory, które dodają fryzurze głębi. Koloryzacja ta zachowuje naturalny wygląd włosów, a czas trwania zabiegu to jedyne 45 minut.

Koloryzacja EMEEBI Perfekt - naturalne piękno zmysłowych kobiet

Z myślą o kobietach, które oczekują koloryzacji , które pragną naturalnego efektu, a zarazem pielęgnacji włosów, stworzono koloryzację Perfekt. Zapewnia ona długotrwały i wspaniały połysk dzięki bogactwu odżywczych składników. Sięgnij po EMEEBI, a zachwycisz się subtelnym i niezwykle trwałym kolorem.