Zabiegi na ciało

Body Health

Zabiegi na Ciało

Endomasaż jest skuteczną metodą redukującą cellulit. Już 9 na 10 kobiet bez względu na wiek czy wagę jest narażonych na cellulit, a problem ten narasta wraz z upływem lat. Cellulit objawia się w postaci gruzełkowatej "skórki pomarańczowej" stopniowo uwydatniają się na biodrach, brzuchu, udach i pośladkach. Siedzący tryb życia i niezrównoważona dieta powodują, że cellulit rozwija się, pojawiają się również wałeczki tłuszczu. Ponadto występujące u kobiet ciągłe wahania poziomu hormonów (cykl miesiączkowy, ciąża, menopauza) sprzyjają magazynowaniu i budowaniu rezerw tłuszczu.

Większość kobiet bezskutecznie próbuje redukować cellulit za pomocą wszelkich środków - od diety i intensywnych ćwiczeń poprzez różnorodne kosmetyki tradycyjne i alternatywne kuracje aż do leków wyszczuplających. Dzięki przełomowej technice BODY HEALTH marzenie kobiet, aby pozbyć się nadmiaru krągłości i nieatrakcyjnych miejsc ze "skórką pomarańczową" staje się teraz rzeczywistością!!!

Metoda BODY HEALTH endomasaż polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Zastosowana do terapii tkanki łącznej, technika ta polega na tworzeniu fałdy skórnej, która jest masowana przez rolki wprowadzane w zgodny lub przeciwny ruch obrotowy w zależności od celu terapeutycznego i stanu tkanki.

W ramach programu walki z nadwagą następuje optymalizacja wyników poprzez mechaniczne i fizjologiczne działanie na głęboko położone warstwy tłuszczu. Pobudzanie mechanizmów pozbywania się produktów odpadowych przez organizm jest idealnym sposobem na poprawę ogólnego wyglądu estetycznego, cellulit, żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, oparzeń, rozległej utraty tkanki, zwłóknień, przywarć, bóli kręgosłupa, zapalenia ścięgien, złamań czy urazów stawów. Jest metodą absolutnie bezpieczną, bezinwazyjną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Uznawana za skuteczną metodę na całym świecie.

Każdy zabieg techniką BODY HEALTH trwa około 45- 60 minut i jest przeprowadzany dwa razy, lub trzy razy w tygodniu. Podczas zabiegu osoba pobierająca zabieg ubrana jest w specjalnie zaprojektowany kostium. Znakomite, niekiedy spektakularne wyniki, jakie daje BODY HEALTH można poprzeć pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. Niektóre osoby zmniejszyły rozmiar noszonego ubrania o jeden lub dwa numery! Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu bez zmian takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne. Ponadto uspokajające i relaksujące działanie zabiegu daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres! Rezultaty jakie osiąga się dzięki BODY HEALTH zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.

W tej kategorii wykonujemy zabiegi:

  • Program: Piękna mama
    • BODY HEALT - to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko powrócić do swoich kształtów sprzed okresu ciąży. Dzięki stymulacji mechanicznej zapobiega starzeniu delikatnej skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu.

  • Program: Dla mężczyzn
    • BODY HEALT to również idealna propozycja dla mężczyzn. Jest wysoko efektywny w redukcji lokalnych otłuszczeń np.: brzucha czy pleców. BODY HEALT jest skuteczną terapią przeciwstarzeniową.