Fryzjerstwo

Dekoloryzacja

Fryzjerstwo

Znudził Ci się ciemny kolor Twoich włosów? Chciałabyś wrócić do swojego naturalnego koloru, a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? - Salon AURIL spełni Twoje marzenia.

Przyjdź do naszego Salonu i wykonaj dekoloryzację włosów. Fryzjerzy w trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosują do tego zabiegu tylko najlepsze produkty marki EMEEBI.

Jeśli natomiast zależy Ci na zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego -"HAIR-TECH minerał". W zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia nasi specjaliści dobiorą odpowiedni produkt --"HAIR-TECH minerał", lub-"HAIR-TECH" . Jeżeli chcesz łagodnie zmienić kolor włosów, fryzjer wykona zabieg dekoloryzacji na bazie produktu -"HAIR-TECH minerał", który umożliwia lekkie rozjaśnienie koloru o 2 do 3 tonów. Jeśli natomiast zależy Ci na zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego - . -"HAIR-TECH"

Ta przełomowa, technologia pozwala zachować zdrowie i połysk włosów.